ЖИТЛО

Утеплення мансардного даху

Горище або мансарда - приміщення, розташоване під дахом. Цю площу дуже часто не використовують, але сучасні матеріали і технології допоможуть перетворити її в затишні кімнати. Що для цього потрібно? По-перше, грамотне утеплення. По-друге, внутрішня і зовнішня обробка мансарди, горища.

Конструкція даху і планування

Фахівці знають, що на етапі будівництва будинку можна спланувати конфігурацію горищного приміщення. При цьому внутрішнє планування мансарди залежить від вибору типу даху. Найпростіший варіант - двосхилий дах. Простір під ним буде мати складну геометрію, частина стелі буде горизонтальною, а частина – похилою.
Ще один варіант - ламаний (мансардний) дах. Його конструкція трохи складніша, але і результат виходить більш прийнятним. Таке приміщення займає всю площу поверху. Воно виглядає як стандартна кімната, в якій стеля і стіни перпендикулярні один одному.

УТЕПЛЕННЯ МАНСАРДНОГО ПОВЕРХУ, ГОРИЩА, СТЕЛІ, ПЕРЕКРИТТЯ

Мансарди зовсім недавно увійшли в моду в Україні, самий задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але дуже ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, ми отримуємо повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення.
Мансардні приміщення проектуються, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках, завдяки проектуванню мансардного поверху, архітектори вирішують зразу декілька питань,це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, негерметичність (протяги "видувають" через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість продування.

Оскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "діряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.
Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матеріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш комфорт та гроші
Мансарда - додаткові квадратні метри житла, але тільки при правильному підході її можна без проблем використовувати, виною всьому, негерметичні, не утеплені конструкції даху.
Мансардних дах - повинене цілий рік забезпечувати комфортні умови, з мінімальними затратами на опалення та кондиціонування приміщень, для цього він повинен бути:
- утепленим, якісними теплоізоляційними матеріалами;
- герметичним, щоб не продували сильні вітри і завірюхи, які "вивітрюють" 20-30% тепла;
- шумоізольованим, для максимальної тиші, щоб ні дощ, град або птахи, не порушували спокій
- довговічним, щоб утеплення служило весь термін експлуатації мансарди, а не 5- 10 років як у випадку з мінеральною ватою.
Оптимально, по всіх параметрах підходить пінополіуретан, - він забезпечить:
- і відмінну теплоізоляцію, тому що кращий в 3 рази від існуючих конкурентів;
- і герметичність даху, тому що безшовний, немає стиків ні на коньку, ні на платвах, фронтонах, немає стиків жодних;
- і відмінну звукоізоляцію, показники не поступаються кращим світовим аналогам;
- і довговічність, термін експлуатації понад 55 років.
І ці всі переваги, за одне нанесення, одним матеріалом, в короткі терміни, що суттєво економить кошти забудовникам

ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ? - ДОПОМОЖЕ ПІНОПОЛІУРЕТАН.

З отриманням проблем теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мін вата і ековата з гідро та паробарєрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити проблему не вдавалося, у ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона повністю безпечною, через застосування при її виробництві фенольних смол, пінопласт крім того що він горючий, і його полюбляють гризуни, ще не так просто монтується особливо на стиках та дахах складної форми, так щоб ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. Тому при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху І УТЕПЛЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ, ШУМОІЗОЛЯЦІЇ за один підхід.

Тому що пінополіуретан:

  • Безшовний, - утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
  • Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло)
  • Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
  • Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
  • В три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
  • Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
  • Не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
  • Не горючий.
  • Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день.

Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.
У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають , через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!
Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.
«Збережіть комфорт і влітку і зимою економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»
Зовнішня обробка фасаду і фронтонів
Якщо обробка мансарди ведеться на етапі будівництва будинку, фронтони декорують тими ж матеріалами, що і фасад всієї будівлі. Найчастіше використовують облицювальну цеглу, сайдинг, штукатурку, декоративні плити. Ще один популярний варіант - дерев'яна вагонка.
Віконні отвори
Єдині джерела природного світла - це вікна мансарди. Вони роблять приміщення затишним і житловим, створюють комфортну атмосферу. У більшості випадків вікна розташовуються у торці будинку. Однак дуже часто цього мало, тому додаткові прорізи роблять в похилій поверхні даху.
Коли монтаж віконних конструкцій завершений, із зовнішньої сторони встановлюють оклад, що відповідає виду покрівлі. З внутрішньої сторони роблять відкоси. Для цього можна використовувати різні матеріали (гіпсокартон, МДФ, ДСП) або готові рішення (спеціальні планки, комплекти готових відкосів і налічників).

Внутрішнє оздоблення підлоги, стін і стелі

Для обробки інтер'єру мансарди можна використовувати будь-які сучасні матеріали. У більшості випадків в хід йдуть гіпсокартон, вагонка, стінні панелі, штукатурка, різні шпалери. Їх можна вільно купити в спеціалізованих супермаркетах або на будівельних ринках.
Перш, ніж починати обробку скатів і стелі, потрібно виконати стяжку на підлозі, обштукатурити стіни і перегородки. Потім дочекатися, поки випарується волога. І тільки потім можна приступити до обшивки. Для обробки скатів мансарди можна використовувати плити з гіпсокартону, ДСП, дерево, а також інші матеріали.
Один з найбільш красивих і сучасних варіантів для оформлення мансарди - декоративні стінні і стельові панелі. З їх допомогою можна виконати інтер'єр в єдиному стилі, візуально розширивши простір. Кольорове рішення і дизайн рисунка панелей можна підібрати так, щоб вони збігалися із загальним стилем будинку.
Для внутрішньої обробки горищного приміщення добре підійде вологостійка ламінована фанера. Цей популярний матеріал стійкий до деформації, не навантажує каркас будівлі, добре ріжеться. З його допомогою можна оформляти будь-які поверхні в приміщенні: стіни, стеля, скати, підлогу.
Одним з найбільш затребуваних варіантів для обробки підлоги є ламінат. Його вибирають через невисоку ціну і красивий зовнішній вигляд. Хороші і інші матеріали, наприклад паркет, дошки, керамічна плитка, дерев'яне підлогове покриття. Вони дозволяють оформити підлогу в будь-якому стилі, надавши кімнаті індивідуальні риси.
Коли внутрішня і зовнішня обробка будуть закінчені, у вас з'явиться ще одне житлове приміщення, в якому буде тепло, світло, красиво і затишно.

Утеплення, герметизація, шумоізоляція мансарди даху піною ППУ
Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...

Ціна утеплювача

від 12 € за 1 м.кв.

Оптимальне рішення для утеплення, звукоізоляції та герметизації мансардного даху вашого будинку. Рекомендована товщина від 10 см паропроникного пінополіуретану щільністю 15 кг/м.куб. Така товщина ППУ аналогічна товщині 25 см. мінеральної вати. Даний варіант утеплення 100% екологічний. Прослужить вам понад 50 років.
Особливості утеплення

МАНСАРДИ даху піною ППУ (пінополіуретану)

Що потрібно для дотримання ТЕХНОЛОГІЇ будівництва комфортного дому? Що Ви отримаєте після утеплення каркасника Пінополіуретаном, - Чому таке рішення краще?

 Він прямо впливає на якість проживання в будинку, на зручність та здоров’я його мешканців. Для комфорту в домі має бути: Тепло. Тихо. Чисте повітря. Щоб цього досягнути треба якісно виконати теплоізоляцію і герметизацію каркасного будинку.

Екологічність відіграє основну роль для комфортного проживання, довгі роки, – для цього всі будівельні і теплоізоляційні матеріали мають бути екологічними на протязі всього терміну експлуатації дому. ППУ піна екологічна сертифікати ЄС та довговічна гарантія 25 років.

Відсутність протягів та герметичність несучих конструкцій каркасного модульного дерев’яного будинку забезпечить сталу температуру та вологість незалежно від погодних умов за межами на вулиці, жодні інші утеплювачі, що мають стики, нещільно прилягають до примикань, не можуть забезпечити потрібний комфорт. Після утеплення піною ні задування, – ні промерзання, ні проникнення шуму – НЕМОЖЛИВЕ.

Шум що проникає від проїзджаючих автомобілів сусідів, вітру, дощу, тварин, птахів, – помітно знижує комфорт проживання в каркасному домі. Еластичний пінополіуретан володіє видатними властивостями по поглинанню шуму, саме за допомогою ППУ виконана шумоізоляція студій звукозапису.

Як підготувати поверхню?

Дерево. Деревяні конструкції не вимагають якоїсь специфічної підготовки, єдина вимога, це тверда суха, (не більше 30% вологості) деревина. Напилення пінополіуретану, провіодиться з однієї сторони, щоб не затримувати у деревині постійно змінюваний рівень вологи.

Є також матеріали до яких немає особливих вимог, щодо підготовки: плівки, дерево, листи шиферу, ОСБ та багато інших про які не вказано вище, можуть бути прийнятними на напилення на їх поверхні пінополіуретанової ізоляції.

Що потрібно для виконання робіт?

Під'їзд і стоянка

Важливо обсудити

можливість під'їзду до об'єкту і стоянки - чи є вузькі вулиці, повороти, шлагбауми чи обмежувачі висоти, круті схили, нахилені на дорогу дерева ітд

380 чи 220 вольт.

Електроживлення

Для професійного обладнання Graco E-30 і GAMA 30H треба 380 вольт 12-16 кВт, або доставка і заправка нашого генератора 36кВт, який ми надаємо БЕЗКОШТОВНО

t не нижче + 10 С

Вимоги до поверхні

- суха, - без пилу, бруду, жиру поверхня, - температура не нижче +10 С

Домовленість сторін

По основних параметрах

Оформити замовлення: вид робіт, кількість кв метрів, домовитися про дату, місце, вартість виконання робіт, завдаток і тп

СТАТТІ

Що портібно знати про утеплення ППУ?