Гідроізоляція напиленням

Гідроізоляція будь-якої конструкції, будівлі чи споруди


Гідроізоляція споруд – це невід’ємна частина будівельних робіт на будь-якому об’єкті. Особливої ​​уваги потребує гідроізоляція споруд, що знаходяться під землею, таких як фундамент, підвали, паркінги, резервуари, несучі конструкції та інші. При відсутності або неправильному виконанні гідроізоляції з’являються проблеми з підвищеною вологістю, внаслідок чого виникає волога а з нею грибок, цвіль, різні комахи, вогкість і так далі. Проте головною проблемою підвищеної вологості є загроза руйнування фундаменту чи самої конструкції будівлі.
Гідроізоляція будівель в районі підземних приміщень є одним з найскладніших технологічних процесів у цій галузі, до складу, якого входить великий ряд послуг безпосередньо пов’язаних з застосовуваною технологією і вибраними матеріалами для ізоляції. Кожен технологічний цикл, за допомогою якого здійснюється гідроізоляція конструкцій, починається з ґрунтовки та очищення ізольованої поверхні. Іноді даним етапом робіт нехтують, і гідроізоляційний шар наноситься на неочищену поверхню.
При правильному і якісному підході до гідроізоляції споруд, спотворення технологій виконуваних робіт – не допускається. Якщо економити на ґрунтовці – якість гідроізоляційного покриття помітно погіршиться, оскільки будь-яка ґрунтовка служить ще одним гідроізолюючим шаром, яким закриваються тріщини і пори на поверхні. Даний додатковий шар також сприяє найкращому розподілу гідроізоляційного матеріалу.
Гідроізоляція споруд здійснюється різними матеріалами, які діляться за технологією використання, за своїм призначенням, за видом основи. Антифільтраційні, антикорозійні і герметизуючі матеріали – застосовуються для підземних конструкцій.

За способом нанесення, розрізняють такі гідроізоляційні матеріали, як в’яжучі, штучні і суміші з мінеральними добавками. За видами основи гідроізоляція конструкцій ділиться на металеву, мінеральну, асфальтні і полімерну. Найсучаснішою та оптимальною за співвідношенням ціна-якість є полімерна рідка гідроізоляція, вона наноситься швидко на будь який матеріал, створюючи безшовну гідроізолюючу мембрану, яка на довгий час (не менше 20 років) захистить будь-яку конструкцію від впливу вологи, стримуючи помірні механічні навантаження, розтягування чи стискання. Підібрати конкретний ізоляційний матеріал вам допоможуть наші фахівці.

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших пористих матеріалів, без складнощів пропускає і утримує в собі вологу. Даний факт досить сильно скорочує терміни його експлуатації.
Якісна і правильна гідроізоляція бетону забезпечує абсолютний захист від проникнення вологи і природно запобігає появі цвілі і вологості в приміщеннях. Нинішні технології дозволяють ліквідувати різні протікання покрівель, усунути вологу в підвалах, фундаментах, цоколях. Навіть у тих випадках, коли вже існує проблема проникнення вологи через бетон кілька років поспіль: – вихід є, головне, вірно підібрати метод її усунення.
Гідроізоляція бетону дуже часто проводиться неправильно, в результаті чого виникають ускладнення. Помилки, допущені під час гідроізоляції бетону – можуть коштувати дуже дорого. В результаті неякісного виконання робіт виникає капілярна волога, яка може поширитися по всій конструкції – що призведе до її руйнування.
Від якості гідроізоляції бетону залежать поставлені перед нею завдання, яку можуть гарантувати тільки професіонали. Лише вони дотримуються двох головних вимог, під час виконання гідроізоляційних робіт. Перше завдання, яке стоїть перед фахівцями – виявити перелік тих об’єктів, яким необхідна гідроізоляція бетону, і тільки після цього приступають до виконання робіт з ізоляції. При цьому в хід йдуть тільки ті матеріали, в яких вони впевнені на сто відсотків. Тільки надійним захистом від проникнення вологи можна домогтися бажаного результату.

 

 

  • Гідроізоляція застосовується для:
  • фундаменту і свайних полів
  • покрівлі плоского даху
  • підвалів і цоколів
  • паркінгів
  • терас
Щоб зберегти комфорт і літом, і зимою, потрібно правильно розрахувати, товщину і щільність теплоізоляційного шару, - Якщо є потреба зверніться до наших технологів, вони розкажуть про всі особливості потрібні саме Вам.
Сергій Михайлович
Головний менеджер

Залишилися запитання? Дзвоніть сьогодні!

(068)077 55 05

Компоненти ППУ

Щоб дізнатися більше про властивості компонентів Пінополіуретану перейдіть на сторінку предстаника виробника в Україні чи на корпоративний сайт компанії Purinova Польща.

Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...