ЖИТЛО

Утеплення заливанням піни

Теплоізоляція пустотілих стін, порожнин стелі, підлоги, даху, стін методом заливки піни ППУ, утеплення пустотних стін пінополіуретаном.

Де застосовується технологія?

Заливка пінополіуретану в пустотілі стіни - ще один метод утеплення будівель, як на стадії реконструкції так і на стадії будівництва, - з використанням Пінополіуретану екологічного, сучасного, якісного теплоізоляційного матеріалу. ППУ застосовується в якості теплоізоляції між стінами старих панельних будинків для заповнення деформаційного, температурного шва, заповнення будь-яких порожнин стін, даху, підлоги, стелі а також, в спеціальним чином спроектованих термосом (з порожнинами під утеплювач), сучасних спорудах.

Як проводиться теплоізоляція пустотілих стін методом заливки ППУ?

Коли будівля стара і спочатку утеплення пустотних стін пінополіуретаном не передбачалося, в них свердлять технологічні отвори. Діаметр отворів близько 10 мм, відстань один від одного по горизонталі і вертикалі - 60-80см.

Через них, за допомогою спеціального обладнання, під тиском, подаються компоненти пінополіуретану ППУ. Заливка робиться поступово - знизу вгору. Коли спінений пінополіуретан піднімається і заповнює один рівень, то переходять до наступного ряду отворів. І так, поки порожнина не буде повністю наповнена утеплювачем ППУ.

Якщо, ще при проектуванні будівлі враховувалося, що теплоізоляція буде проводитися методом заливки ППУ, і спеціально для цього були передбачені проміжки, то роботи проводяться на етапі зведення стін. Пінополіуретан заливається через верхній отвір кожні 1,5 метра, або через спеціальні раніше вмуровані трубочки з внутрішнім діаметром 10 мм що монтуються  нову стіну під час зведення.

ППУ піднімається в результаті того, що під час спінення, істотно збільшується в об'ємі - у 80 разів, полімеризується і заповнює собою порожнини, стін, міжстінових перегородок чи міжповерхових конструктивних порожнин. Він рівномірно заповнює не тільки всі внутрішньо-стінові порожнечі, але і тріщини й дефекти в стіновому матеріалі, створюючи монолітний шар теплоізоляції, надаючи міцності, та суттєво покращуючи шумоізоляцію. Адже завдяки гарній адгезії, він прекрасно взаємодіє практично з усіма будівельними матеріалами. Повне затвердіння піни відбувається за 24 години.

Утеплення пустотних стін пінополіуретаном: Які ж переваги?

Теплоізоляція в порожнині між подвійними стінами робиться особливою маркою пінополіуретану ППУ. Його основними якостями є знижена щільність, відстрочений час старту (спінюється не відразу, а через деякий час після заливки), низька теплопровідність і невелика вага. Завдяки цьому, пінополіуретан не тільки рівномірно утеплює весь об'єкт, але і не перевантажує конструкцію, такий утеплювач в кілька разів краще інших теплоізоляційних матеріалів, для прикладу 10 см заливного пінополіуретану заміняють 25 см мінвати. А ще заливний пінополіуретан безшовний, немає жодного стику, не поглинає вологу, не зсідається, не тріскає, його не їдять гризуни, він негорить

Переваги утеплення методом заливки ППУ визначаються характеристиками самого матеріалу.

Пінополіуретанова теплоізоляція:

1. Нешкідлива, не токсична;
2. Самозатухаюча, не поширює вогонь;
3. У ній не живуть цвіль, грибки, миші та інші шкідники;
4. Ізолює від шуму;
5. Монолітна, без швів, щілин, містків холоду;
6. Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед конкуруючих матеріалів;
7. Дозволяє швидко провести роботи з утеплення;
8. Не вимагає додаткового догляду та ремонту;
9. Довговічна (служить понад 30 років).

Теплоізоляція всередині стіни не вимагає підготовчих робіт, використання кріпильних елементів і, навіть, видалення залишків існуючого утеплювача. При її проведенні немає будівельного сміття і пилу.

Утеплення пустотних стін пінополіуретаном проводиться оперативно - два фахівці з сучасним обладнанням за один день здатні утеплити двоповерховий будинок середньої площі.

Технологія використовується як на великих будівельних проектах, так і в приватному малоповерховому будівництві. А існуючі установки малої потужності дозволяють виробити теплоізоляцію пустотілих стін методом заливки ППУ навіть в окремих квартирах і дачних будиночках.

Пінополіуретан має всі необхідні сертифікати, виробляється в ЄС дозволений до використання в Україні, випробуваний по всьому світу, тому активно застосовується і в житловому будівництві.

 

 

Утеплення - технологія заливання даху піною ППУ
Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...

Особливості утеплення

Рідкий утеплювач - заливання в пустоти

Що потрібно для утеплення методом заливання у порожнини стін рідкого утеплювача? Що Ви отримаєте після утеплення заливкою Пінополіуретану, - Чому таке рішення краще?

 Він прямо впливає на якість проживання в будинку, на зручність та здоров’я його мешканців. Для комфорту в домі має бути: Тепло. Тихо. Чисте повітря. Щоб цього досягнути треба якісно виконати теплоізоляцію і герметизацію каркасного будинку.

Екологічність відіграє основну роль для комфортного проживання, довгі роки, – для цього всі будівельні і теплоізоляційні матеріали мають бути екологічними на протязі всього терміну експлуатації дому. ППУ піна екологічна сертифікати ЄС та довговічна гарантія 25 років.

Відсутність протягів та герметичність несучих конструкцій каркасного модульного дерев’яного будинку забезпечить сталу температуру та вологість незалежно від погодних умов за межами на вулиці, жодні інші утеплювачі, що мають стики, нещільно прилягають до примикань, не можуть забезпечити потрібний комфорт. Після утеплення піною ні задування, – ні промерзання, ні проникнення шуму – НЕМОЖЛИВЕ.

Шум що проникає від проїзджаючих автомобілів сусідів, вітру, дощу, тварин, птахів, – помітно знижує комфорт проживання в каркасному домі. Еластичний пінополіуретан володіє видатними властивостями по поглинанню шуму, саме за допомогою ППУ виконана шумоізоляція студій звукозапису.

Як підготувати поверхню?

Цегла. Муровані стіни з цегли, піноблоку чи інших блоків, перед заливкою пінополіуретану, треба перевірити на заповненість швів. Оскільки порожні шви витратять не дешевий ППУ, не для утеплення, а для заповнення недоліків роботи мулярів, що спричинить перевитрати компонентів ППУ та здорожчання всього комплексу робіт.

Є також матеріали до яких немає особливих вимог, щодо підготовки: плівки, дерево, листи шиферу, ОСБ та багато інших про які не вказано вище, можуть бути прийнятними на напилення на їх поверхні пінополіуретанової ізоляції.

Що потрібно для виконання робіт?

Під'їзд і стоянка

Важливо обсудити

можливість під'їзду до об'єкту і стоянки - чи є вузькі вулиці, повороти, шлагбауми чи обмежувачі висоти, круті схили, нахилені на дорогу дерева ітд

380 чи 220 вольт.

Електроживлення

Для професійного обладнання Graco E-30 і GAMA 30H треба 380 вольт 12-16 кВт, або доставка і заправка нашого генератора 36кВт, який ми надаємо БЕЗКОШТОВНО

t не нижче + 10 С

Вимоги до поверхні

- суха, - без пилу, бруду, жиру поверхня, - температура не нижче +10 С

Домовленість сторін

По основних параметрах

Оформити замовлення: вид робіт, кількість кв метрів, домовитися про дату, місце, вартість виконання робіт, завдаток і тп

СТАТТІ

Що портібно знати про утеплення ППУ?