Каркасно-щитові будинки продовжують впевнено завойовувати популярність. Причини – очевидні: невисока вартість будівництва, екологічна чистота матеріалів, швидкий монтаж. Але поряд з цими плюсами є й вагомі мінуси: недостатня теплоізоляція, підвищена горючість, схильність до гниття. Чи є можливість зберегти всі плюси і прибрати недоліки? Відповідь професіоналів: можна і навіть потрібно. Для цього необхідно грамотно підійти до утеплення стін каркасно-щитових будинків. І оптимальний варіант – це сучасна технологія напилення пінополіуретаном.

ЧОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ППУ ДЛЯ каркасно-щитових БУДИНКІВ вигідна зі ВСІХ сторін?

Переваги такого будинку:

  1. Мала вага. Каркасно-щитові будівлі – досить легкі, тому не потребують ґрунтовного фундаменту, пінополіуретан має такий же плюс. Вирішуючи питання, як приступити до утеплення стін каркасного будинку з урахуванням такого важливого нюансу, цей показник враховується в першу чергу.
  2. Висока швидкість будівництва. Напилення ППУ не затягує термін здачі готового об’єкта, так як потрібно всього кілька годин, щоб обробити всі стіни (300-600 кв. м за одну зміну – стандартна швидкість для бригади компетентних операторів ППУ).
  3. Готовність до декоративних робіт. Відомо, що каркасно-щитові будинки готові до обробки відразу після монтажу: вони не схильні до усадки і мають рівні поверхні. Тому, якщо вибрати ППУ в якості матеріалу для утеплення стін будинку, то можна зберегти таку перевагу: не потрібно ніякої підготовки ні до, ні після напилення.
  4. Екологічність. Пінополіуретан має органічний склад, не виділяє шкідливі для здоров’я і природи речовини.
  5. ППУ не збільшує товщину стін, зберігаючи корисний об’єм приміщень. Інші утеплювачі (наприклад теплоізоляційні плити) необхідно кріпити до стін будинку досить товстим шаром.

Напилення ППУ дозволяє забезпечити МІНІМАЛЬНИЙ шар у порівнянні з усіма іншими існуючими на сьогоднішній день утеплювачами.

Всього 50 мм пінополіуретану проти:

  • 120 мм мін. вати;
  • 150 мм пінополістиролу;
  • 380 мм пінобетону.

Тому напилювати ППУ можна і по внутрішніх стінах.

Нівелюємо недоліки будинку

  • Зниження гігроскопічності будівлі і (як наслідок) гниття. ППУ
    позбавляє від зайвих тимчасових і фінансових витрат на паро-і гідроізоляцію, тому що жорсткий пінополіуретан прекрасно
    справляється з цими функціями сам по собі. У той час як інші види
    утеплювачів для стін (зокрема мінеральна вата) гідрофобні і вимагають створення додаткового шару (зазвичай використовують пергамін);
  • Ефективне зниження теплових втрат. Каркасно-щитові будинки від початку розраховані на додаткове утеплення, оскільки не відповідають українським нормам по теплозахисту.
    Використання ППУ не тільки відповідає СНиП з енергозбереження, але і в 1,7 разів випереджає показники. Такий результат вдається досягти завдяки самому низькому коефіцієнту теплопровідності (0,019-0,025 Вт/мк) – в цьому у пінополіуретану немає рівних;
  • Підвищення біологічної та хімічної стійкості. Утеплення каркасного будинку за допомогою
    ППУ дає можливість протистояти впливу цвілі, мікроорганізмів, гризунів, коренів дерев,
    агресивних хімічних середовищ, атмосферних опадів;
  • Усунення містків холоду. Напилення пінополіуретаном створює безшовний монолітний
    шар на будівлях будь-якої конфігурації. Це – найвдаліший варіант для захисту кутових стиків
    стін каркасного будинку, які неможливо ефективно закрити утеплювачами у вигляді панелей;
  • Підвищення міцності. Навіть тонкий шар ППУ надає додаткову жорсткість всій конструкції;
  • Поліпшення показників пожежної безпеки. ППУ входить у категорію важкогорючих
    матеріалів: ступінь займистості – В1. Пінополіуретан горітиме тільки в тому місці, куди піднести полум’я. На випробуваннях відразу після того, як прибирали факел, ППУ гаснув і не підтримував горіння тлінням.
    Докладніше про технологію напилення ППУ для каркасно-щитового будинку ви можете дізнатися у кваліфікованих фахівців нашої компанії. Оператори проходили стажування в Європі, де метод використання пінополіуретану в якості утеплювача давно зарекомендував себе як найефективніший і вважається найбільш затребуваним в будівельній сфері.

Приклади утеплення каркасного дому

Як підготувати об'єкт?

Дерево. Деревяні конструкції не вимагають якоїсь специфічної підготовки, єдина вимога, це тверда суха, (не більше 30% вологості) деревина. Напилення пінополіуретану, провіодиться з однієї сторони, щоб не затримувати у деревині постійно змінюваний рівень вологи.

Є також матеріали до яких немає особливих вимог, щодо підготовки: плівки, дерево, листи шиферу, ОСБ та багато інших про які не вказано вище, можуть бути прийнятними на напилення на їх поверхні пінополіуретанової ізоляції.

Що потрібно для утеплення?

Щоб фактично можна було провести роботи, нашому транспорту треба підїхати безпосередньо до обєкту, транспорт у нас різний, а можливість підїзду і стоянки є не завжди, тому важливо обговорити маршрут заїзду, чи є: вузькі вулиці чи повороти, шлагбауми чи обмежувачі висоти, круті схили чи спуски, дерева, що нахилені на дорогу так, що транспорт не зможе проїхати. Також, важливою є стоянка на весь період проведення робіт, особливо це актуально в центрі великих міст, тому стоянку треба бронювати заздалегідь.

ля роботи будь-якого обладнання необхідне електроживлення, – у нас в наявності потужне професійне обладнання кілька комплектів Graco E-30 та Gama H30, для їх живлення треба електромережа 380 вольт 12-16 кВт, щоб комфортно і якісно виконати поставлені завдання. Для цього треба обговорити наявні у Вас потужності, якщо немає такої електромережі то, треба обговорити доставку та заправку нашого електрогенератора 36 кВт, який ми надаємо Безкоштовно. Як запасний варіант, у нас наявне обладнання Graco E-10 що працює від електромережі 220 вольт 6-8 кВт.

Для виконання робіт, особливо ззовні потрібні погодні мінімуми, якими вони повинні бути? ззовні: температура не нижче 10 С на поверхні, яку ми ізолюємо; відсутність вітру швидкістю більше 5 м/с; відсутність опадів; суха поверхня, яку ми ізолюємо, – вологість не вище 85, – зсередини: – суха знепилена поверхня – температура на поверхні не нижче + 10 С

Щоб приступити до виконання робіт, – треба домовитися. Договір не обовязково має бути у письмовій формі, але по основних параметрах має бути досягнуто згоди. Щоб виконати роботи саме в той час, коли Вам потрібно, – треба наперед, за 5-10 днів зателефонувати, і оформити замовлення, повідомивши про вид робіт, кількість квадратних метрів, оплатити завдаток, домовитися про дату, годину, місце виконання робіт. Роботи починаються після оплати матеріалів, які потрібні для викоання ваших робіт, це не менше як 70% від суми розрахованої під час попередніх консультацій. Оскільки з довірою, у всіх до всіх, не все так просто, для того щоб бригада виїхала, достатньо підтвердити серйозність своїх намірів, оплативши любим зручним способом символічну суму 3-5 тисяч грн. Коли Ви побачите бригаду з обладнанням і матеріалами, тоді ви сміливо оплачуєте матеріал, і наші фахівці приступають до роботи.

Як розрахувати товщину

Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...

Вибравши ППУ

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

image

ЕкоБезпеку європейського рівня (сертифікати ЄС та МОЗ України)

image

Продування утеплювача виключено - а це ще ПЛЮС 25% теплозбереження

image

Затрат на опалення чи кондиціонування Вашого приміщення

image

Гарантія - перевірена постачальником сировини та закріплена в договорі