Універсальність
Пінополіуретан – універсальний, сучаcний, екологічний утеплювач, що напиляється чи заливається для утеплення, гідроізоляції, звукоізоляції чи герметизації будь-яких конструкцій чи поверхонь, любої форми, що збудовані з різних будівельних матеріалів. Тільки пінополіуретан може одночасно провести утеплення, гідроізоляцію та антикорозійний захист металевих резервуарів для зберігання нафтопродуктів чи інших рідин, або забезпечити одночасну гідроізоляцію та утеплення покрівлі плоского даху без демонтажу старого бітумного покриття, або навіть за одне напилення, одночасно, провести утеплення, герметизацію та звукоізоляцію мансардного даху житлового будинку.
Пінополіуретан, справді, унікальний та дуже універсальний матеріал, крім застосування його для утеплення, гідроізоляції, звукоізоляції у будівництві, він давно і широко застосовується, для утеплення складських, виробничих, промислових, сільськогосподарських приміщень та у предметах що оточують нас:
Саме тому:
Піною можна утеплити будь-які конструкції чи поверхні, – стіни, стелю, дах, мансарду, фундамент в: будинку, промислових торгнівельних, .сільськогосподарських будівлях чи спорудах, достатньо правильно роозрахувати, товщину теплоізоляційного шару та підібрати відповідну щільність піни.
Герметичність утеплювача так само грає вирішальну роль, він не повинен продуватися, ні на стиках, ні на місцях кріплення, ні на точках примикання
до кострукцій будиинку, ні тим більше через сам утеплювач.
Пінополіуретан – гідроізоляційний, герметичний, теплоізоляційний, шумопоглинаючий, паропроникний, безшовний утеплювач, який застосувється для будь-яких
ізоляційних робіт, у всіх галузях економіки.
ППУ – найкращий утеплювач для будь-яких конструкцій чи поверхонь, він випереджає конкурентів за відмінними тепло ізолюючими характеристиками, легкістю монтажу та затратах часу, який витрачається на проведення робіт з утеплення.
Теплоізоляція береже людей, природу і ресурси. Ваш будинок споживає менше енергії, а, отже, менше шкідливих речовин виділяється в навколишнє середовище. Так що ви не тільки бережете свій гаманець, а й ефективно захищаєте навколишнє середовище.
Грамотно продумана теплоізоляція дозволяє захистити будинок від руйнування, проникнення холоду, атмосферних явищ і створити в ньому комфортну та затишну атмосферу, а ваш гаманець від непередбачуваних, постійно зростаючих цін на енергоносії.
Будинки, які не вимагають великих затрат на опалення, простіше продати чи здати в оренду.
Теплоізоляція – це капітал, вона підвищує вартість будівлі та якість життя в ній.
У всьому світі ППУ визнано полімером № 1 і відноситься він до класу газонаповнених пластмас. ППУ на 96% має закрито-пористу структуру, що забезпечує низькі показники волого-поглинання (водо-поглинання матеріалу з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години – 0,04% або 2г/м2).
Напилення ППУ проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання для пінополіуретану високого тиску. Бригада з 3-х чоловік в день виконує до 500м2.
Вимоги до утеплюваної поверхні полягають в наступному: поверхня повинна бути сухою, чистою, не замасляною, без слідів активної корозії і обов’язково теплою (температура не нижче + 10 град. За Цельсієм).
Зовні робота виглядає, як процес фарбування за допомогою пульверизатора і дозволяє наносити ППУ – теплоізоляцію на поверхні будь-якої складності і конфігурації.
Для напилення використовуються двокомпонентні пінополіуретанові системи (компоненти: ізоціонат і поліол). Безпосередньо після змішування компонентів на виході з установки, починається хімічна реакція. У результаті реакції суміш спінюється і твердне протягом декількох секунд, утворюючи синтетичний матеріал – ППУ.
Сам процес безперервного напилення приводить до утворення безшовного (немає температурних містків) герметичного, водонепроникного покриття будь-якої товщини (виходячи з технічних вимог), що забезпечує тепловий захист. Готове покриття не можна використовувати повторно, що робить його марним для розкрадачів.
Для додаткового захисту поверхні поліуретанових покриттів від дії сонячної радіації використовується ряд фарбувальних або облицювальних матеріалів, що широко застосовуються в будівництві.
В основному теплоізоляційні матеріали на 85-90% складаються з повітря, тому набагато зручніше і вигідніше виготовляти утеплювачі на місці будівництва. Це призводить до зниження транспортних витрат, тому що витратні матеріали поставляються на об’єкт в рідкому вигляді.
Універсальність, Технологічність, Економічна доцільність і зручність – очевидні.