Теплоізоляція -краща інвестиція у комфорт.

Останнім часом в Україні і в інших державах прийняті нові і будуть і надалі прийматися нормативні документи зі збереження тепла, будуть проводитися реформи житлово-комунального господарства, декларуватися різні принципи щодо заохочення збереження теплової енергії. Це і заклики, і реклама, і дивна тарифна сітка на газ і електрику: чим більше споживаєте  – тим вище тариф, але основною засадою тепло збереження, як не прикро, у нашій країні є і буде поетапне підняття цін, (з різних причин) на електроенергію та газ, а з ними і на інші енергоносії, що ставить у залежність від цього бюджети багатьох сімей,  підприємств та цілих галузей економіки, і навіть держав. Саме тому теплоізоляція  стає однією з найважливіших проблем будівництва, та й експлуатації вже існуючих споруд, і економія тепла таки буде найактуальнішим питанням наступних десятиріч.
Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному і котеджному будівництві, так як правильно зроблена, вона дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2•К/Вт) в будинку площею 120 м2. А оскільки утеплення цегляних стін пінополіуретановою теплоізоляцією товщиною всього лише 50 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази, і дуже швидко окупитися. Отже, якщо провести елементарні економічні розрахунки, то виходить що теплоізоляція у сучасних умовах є найбільш економічно вигідним вкладенням коштів, –  не депозити, не вкладення в акції чи закордонні банки, а у пряму економію, добробут свій і майбутніх поколінь, що будуть мешкати у такому будинку. 
Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливою умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігріві, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки. Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції саме цих поверхней.
Грамотно підібрана система теплоізоляції сприяє економії енергії до 50%.

  • Теплоізоляційні матеріали діляться на кілька великих груп
  • Скловатні і скловолокнисті;
  • Мінеральна і базальтова вата
  • Газонаповнені полімери (пінопласти): полістирольні і пінополістирольні, поліуретанові і пінополіуретанові;
  • Теплоізоляція з натуральних матеріалів та продуктів їх переробки солома, очерет, пробка, торф'яні блоки, папір і т. п.
  • Теплоізоляційні панелі та конструкції;
  • Модифіковані бетони: пористий бетон (пінобетон), полістиролбетон;
  • Теплоізоляція на основі синтетичного каучуку;

Будувати, звичайно, краще з матеріалів, що володіють високими теплоізоляційними властивостями, наприклад з пінобетонних (Ктепл.=0,1-0,5 Вт/(м•К), пінополістирольних (Ктепл.=0,07-0,08 Вт /(м•К) блоків  (тут і далі за текстом ктепла. – коефіцієнт теплопровідності). Але набагато частіше виникає проблема теплоізоляції споруджуваного цегляного котеджу або вже давно побудованого будинку. Найбільший інтерес, безумовно, представляють високоефективні теплоізоляційні матеріали. До них прийнято відносити матеріали з середньою щільністю не більше 200 кг/м3 і теплу менше 0,06 Вт/(м•К). Подібні матеріали досить швидко, за 5-10 років експлуатації, окупаються за рахунок економії енергоресурсів. Давно відома скловата вітчизняного виробництва, яка, незважаючи на всі свої недоліки – вона сиплеться, не забезпечує безмовності теплоізоляційного шару, незручна в роботі – застосовується до цих пір здебільшого для зовнішніх робіт або для утеплення нежитлових приміщень. Рекомендувати скловату для утеплення житлових приміщень не можна, але якщо це вже зроблено – слід дуже ретельно ізолювати її від самого приміщення.
Один з найефективніших видів теплоізоляції – газонаповнені полімери. Найбільш поширеним і широко використовуваним з них є пінопласт (пінополістирол). Знижена теплостійкість і горючість пінопластів не є перешкодою при використанні їх в шаруватих конструкціях спільно з бетоном або цеглою.
Пінополістирол виробляється безпресовим методом (традиційним для України), або методом екструзії, розробленим більше 30 років тому концерном BASF (Німеччина).
Коефіцієнт теплопровідності, що є основним показником теплоізоляційних властивостей матеріалу, істотно залежить від вмісту в ньому вологи, кожен відсоток вмісту якої погіршує коефіцієнт теплоізоляції на 4%. Крім цього, взимку присутня в пінополістирольних плитах волога, замерзаючи і перетворюючись на лід, вона поступово розділяє матеріал на окремі гранули, що різко знижує довговічність без пресового пінополістиролу.
Цих недоліків позбавлений екструзійний пінополістирол. Володіючи досить низьким водопоглинанням (менше 0,3%) за рахунок замкнутої структури комірок і високої механічної міцності, панелі з екструзійного пінополістиролу можуть бути використані для зовнішньої теплоізоляції, для теплоізоляції підземних частин будівель, фундаментів, стін підвалів, де використання багатьох інших утеплювачів неможливо через капілярний підйом ґрунтових вод.

Але екструдованим пінополістиролом група газонаповнених полімерних теплоізоляційних матеріалів не обмежується. Досить давно і добре відомий матеріал, який дозволяє одночасно вирішити проблеми термо-, звуко-і гідроізоляції.

Ми пропонуємо теплоізоляцію Пінополіуретаном, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, дерев’яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому паропроникність такої теплоізоляції така, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров’я Вашого і Ваших близьких.
За рахунок своєї пористості ПІНОПОЛІУРЕТАН забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ ще й екологічно чистий продукт, що важливо в житловому приміщенні, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретан допоможе Вам збудувати здоровий, затишний, теплий  будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.
Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією Пінополіуретаном.
Для зниження інтенсивності теплопередачі через огороджувальні конструкції необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які роблять великий опір конвективному переносу тепла і мають малу теплопровідність.
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ- відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві житлових, промислових, складських та інших об’єктів.
Теплопровідність матеріалу утеплювача ППУ визначає його теплоізоляційні властивості.
Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів.
Теплоізоляційні властивості пінополіуретанового утеплювача засновані на низькій теплопровідності повітря, що знаходиться в порах структури матеріалу, практично виключає конвективне перенесення тепла.

  • ЗАСТОСУВАННЯ ПІНОПОЛІУРЕТАНУ
  • теплооізоляція плоских і скатних дахів;
  • Теплоізоляція підлоги і стін
  • Утеплення мансарди
  • Утеплення стелі чи перекриття
  • Утеплення горища
  • Теплоізоляція фундаменту і підвалу
  • Утеплення металевих і бетонних анагарів
  • Теплоізоляція холодильних і морозильних камер
  • Термомодернізація виробничих і складських приміщень

Потрібно заздалегідь, ще на стадії проектування вашого будинку подбати про належну теплоізоляцію, яка окуповується, як правило в перші ж 2-3 роки, а на фоні суттєвого щорічного здорожчання енергоносіїв, і ви і ваші наступники, уникнуть залежності від суворої екстремально холодної зими і спекотного літа, зберігаючи при цьому значні кошти на обігрів чи охолодження приміщень.

Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці.
Чому напилювана теплоізоляція ППУ?

  • ПЕРЕВАГИ ПІНОПОЛІУРЕТАНОВОЇ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ
  • Екологічність - наприклад в побутовому холодильнику, бойлері, дивані теж ППУ
  • Безшовність тиеплоізоляції - забезпечить герметичність
  • В 3 рази менша від мінвати чи пінопласту теплопроникність
  • Гарантія 25 років - на мінвату чи пінопласту гарантії немає
  • велика швидкість процесу напилення пінополіуретану дозволяє наносити до 500 м2 покриття за зміну
  • Не поглинає вологу - це гарантує відсутність грибків, плісняви інших мікроорганізмів
  • Не горить - ППУ не має самостійного горіння, і є самозатухаючим матеріалом
  • ППУ не їдять гризуни, в ньому не плодяться, комахи
  • Економічно Вигідно утеплити ППУ - окупність 3-4 роки, економія від 40% затрат на комфорт

Тому що: екологічно, тепло, економно і довговічно, – скрізь в рекламах зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили.
Потрібно вам зізнатися, що ППУ справді кращий теплоізоляційний матеріал на ринку за теплоізоляційними, конструктивними, якісними і технологічними характеристиками, він і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, але якщо взяти до уваги його термін служби 45-50 років, за цей час треба тричі замінити пінопласт (термін придатності 15 років), і чотири рази мін. вату (10-12 років), то і по економічних показниках, пінополіуретану серед теплоізоляційних матеріалів немає рівних. До нас зазвичай звертаються, коли ситуація видається безвихідною: будинок не нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за 1-2 дні ми робимо будинок дійсно теплим.
Безсумнівно, ми віримо в наш матеріал. Будинок, в якому живуть наші сім’ї, утеплені пінополіуретаном. Тому  плата за опалення приблизно в 2 рази менше, ніж у сусідів. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, холодильники, а також ємності для перевезення температуро вимогливих продуктів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров’я сім’ї.
Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів нашого матеріалу, але про це все вже написано.
І пам’ятайте ніхто крім вас не подбає про теплоізоляцію вашого будинку, –  а значить збереження самого будинку, здоров’я його мешканців і бюджет сім’ї,- добра половина якого йде на підтримання придатних для проживання умов. Якщо будинок теплоізолювати за всіма правилами то мешканці будуть здоровими, гроші будуть витрачені не на обігрів вулиці, а будуть мати інше більш приємне призначення, а його вартість виросте.

Одні кажуть – треба не економити а більше заробляти, можливо воно і вірно, – з теплоізоляцією так не вийде, тут навпаки, – треба берегти тепло, а не більше отоплювати, вулицю ніколи не обігріти!

Щоб зберегти комфорт і літом, і зимою, потрібно правильно розрахувати, товщину і щільність теплоізоляційного шару, - Якщо є потреба зверніться до наших технологів, вони розкажуть про всі особливості потрібні саме Вам.
Сергій Михайлович
Головний менеджер
Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...