Quick Contact

Заливка ППУ в порожнини

Переваги ППУ

Герметичність 80%
Звукоізоляція 45%
Теплоізоляція 100%
Тепловтрати 0%

Теплоізоляція пустотілих стін методом заливки піни ППУ, утеплення пустотних стін пінополіуретаном

Де застосовується технологія

Заливка пінополіуретану в пустотілі стіни – ще один метод утеплення будівель з використанням цього сучасного будівельного матеріалу. ППУ застосовується в якості теплоізоляції між стінами старих панельних будинків, а також, в спеціальним чином спроектованих термосом (з порожнинами під утеплювач), сучасних спорудах.

Як проводиться теплоізоляція пустотілих стін методом заливки ППУ?

Коли будівля стара і спочатку утеплення пустотних стін пінополіуретаном не передбачалося, в них просвердлюються технологічні отвори. Діаметр отворів близько 10 мм, відстань один від одного по горизонталі і вертикалі – 60-80см.

Через них, за допомогою спеціального обладнання, під тиском, подаються компоненти пінополіуретану ППУ. Заливка робиться поступово – знизу вгору. Коли спінений пінополіуретан піднімається і заповнює один рівень, то переходять до наступного ряду отворів. І так, поки порожнина не буде повністю наповнена ППУ.

Якщо, ще при проектуванні будівлі враховувалося, що теплоізоляція буде проводитися методом заливки ППУ, і спеціально для цього були передбачені проміжки, то роботи проводяться на етапі зведення стін. Пінополіуретан заливається через верхній отвір кожні 1,5 метра, або через спеціальні тимчасові трубочки з внутрішнім діаметром 10 мм вмуровані в стіну під час зведення стін.

ППУ піднімається в результаті того, що під час спінення, істотно збільшується в об’ємі – у 80 разів, полімеризується і заповнює собою порожнини, стін, міжстінових перегородок чи міжповерхових конструктивних порожнин. Він рівномірно заповнює не тільки всі внутрішньо-стінові порожнечі, але і тріщини й дефекти в стіновому матеріалі, створюючи монолітний шар теплоізоляції, надаючи міцності, та суттєво покращуючи шумоізоляцію. Адже завдяки гарній адгезії, він прекрасно взаємодіє практично з усіма будівельними матеріалами. Повне затвердіння піни відбувається за 24 години.

Утеплення пустотних стін пінополіуретаном: Які ж переваги?

Теплоізоляція в порожнині між подвійними стінами робиться особливою маркою пінополіуретану ППУ. Його основними якостями є знижена щільність, відстрочений час старту (спінюється не відразу, а через деякий час після заливки), низька теплопровідність і невелика вага. Завдяки цьому, пінополіуретан не тільки рівномірно утеплює весь об’єкт, але і не перевантажує конструкцію, такий утеплювач в кілька разів краще інших теплоізоляційних матеріалів, для прикладу 10 см заливного пінополіуретану заміняють 25 см мінвати. А ще заливний пінополіуретан безшовний, немає жодного стику, не поглинає вологу, не зсідається, не тріскає, його не їдять гризуни, він негорить

Переваги утеплення методом заливки ППУ визначаються характеристиками самого матеріалу.

Пінополіуретанова теплоізоляція:

1. Нешкідлива, не токсична;
2. Самозатухаюча, не поширює вогонь;
3. У ній не живуть цвіль, грибки, миші та інші шкідники;
4. Ізолює від шуму;
5. Монолітна, без швів, щілин, містків холоду;
6. Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед конкуруючих матеріалів;
7. Дозволяє швидко провести роботи з утеплення;
8. Не вимагає додаткового догляду та ремонту;
9. Довговічна (служить понад 30 років).

Теплоізоляція всередині стіни не вимагає підготовчих робіт, використання кріпильних елементів і, навіть, видалення залишків існуючого утеплювача. При її проведенні немає будівельного сміття і пилу.

Утеплення пустотних стін пінополіуретаном проводиться оперативно – два фахівці з сучасним обладнанням за один день здатні утеплити двоповерховий будинок середньої площі.

Технологія використовується як на великих будівельних проектах, так і в приватному малоповерховому будівництві. А існуючі установки малої потужності дозволяють виробити теплоізоляцію пустотілих стін методом заливки ППУ навіть в окремих квартирах і дачних будиночках.

Пінополіуретан має всі необхідні сертифікати відповідності, дозволений до використання в Україні, випробуваний у вітчизняних умовах, тому активно застосовується в житловому будівництві.