ЖИТЛО

Утеплення каркасного дому

Каркасно-щитові будинки продовжують впевнено завойовувати популярність. Причини - очевидні: невисока вартість будівництва, екологічна чистота матеріалів, швидкий монтаж. Але поряд з цими плюсами є й вагомі мінуси: недостатня теплоізоляція, підвищена горючість, схильність до гниття. Чи є можливість зберегти всі плюси і прибрати недоліки? Відповідь професіоналів: можна і навіть потрібно. Для цього необхідно грамотно підійти до утеплення стін каркасно-щитових будинків. І оптимальний варіант - це сучасна технологія напилення пінополіуретаном.

ЧОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ППУ ДЛЯ каркасно-щитових БУДИНКІВ вигідна зі ВСІХ сторін?

Переваги такого будинку:

  1. Мала вага. Каркасно-щитові будівлі - досить легкі, тому не потребують ґрунтовного фундаменту, пінополіуретан має такий же плюс. Вирішуючи питання, як приступити до утеплення стін каркасного будинку з урахуванням такого важливого нюансу, цей показник враховується в першу чергу.
  2. Висока швидкість будівництва. Напилення ППУ не затягує термін здачі готового об'єкта, так як потрібно всього кілька годин, щоб обробити всі стіни (300-600 кв. м за одну зміну - стандартна швидкість для бригади компетентних операторів ППУ).
  3. Готовність до декоративних робіт. Відомо, що каркасно-щитові будинки готові до обробки відразу після монтажу: вони не схильні до усадки і мають рівні поверхні. Тому, якщо вибрати ППУ в якості матеріалу для утеплення стін будинку, то можна зберегти таку перевагу: не потрібно ніякої підготовки ні до, ні після напилення.
  4. Екологічність. Пінополіуретан має органічний склад, не виділяє шкідливі для здоров'я і природи речовини.
  5. ППУ не збільшує товщину стін, зберігаючи корисний об'єм приміщень. Інші утеплювачі (наприклад теплоізоляційні плити) необхідно кріпити до стін будинку досить товстим шаром.

Напилення ППУ дозволяє забезпечити МІНІМАЛЬНИЙ шар у порівнянні з усіма іншими існуючими на сьогоднішній день утеплювачами.

Всього 50 мм пінополіуретану проти:

  • 120 мм мін. вати;
  • 150 мм пінополістиролу;
  • 380 мм пінобетону.

Тому напилювати ППУ можна і по внутрішніх стінах.

Нівелюємо недоліки будинку

  • Зниження гігроскопічності будівлі і (як наслідок) гниття. ППУ
    позбавляє від зайвих тимчасових і фінансових витрат на паро-і гідроізоляцію, тому що жорсткий пінополіуретан прекрасно
    справляється з цими функціями сам по собі. У той час як інші види
    утеплювачів для стін (зокрема мінеральна вата) гідрофобні і вимагають створення додаткового шару (зазвичай використовують пергамін);
  • Ефективне зниження теплових втрат. Каркасно-щитові будинки від початку розраховані на додаткове утеплення, оскільки не відповідають українським нормам по теплозахисту.
    Використання ППУ не тільки відповідає СНиП з енергозбереження, але і в 1,7 разів випереджає показники. Такий результат вдається досягти завдяки самому низькому коефіцієнту теплопровідності (0,019-0,025 Вт/мк) - в цьому у пінополіуретану немає рівних;
  • Підвищення біологічної та хімічної стійкості. Утеплення каркасного будинку за допомогою
    ППУ дає можливість протистояти впливу цвілі, мікроорганізмів, гризунів, коренів дерев,
    агресивних хімічних середовищ, атмосферних опадів;
  • Усунення містків холоду. Напилення пінополіуретаном створює безшовний монолітний
    шар на будівлях будь-якої конфігурації. Це - найвдаліший варіант для захисту кутових стиків
    стін каркасного будинку, які неможливо ефективно закрити утеплювачами у вигляді панелей;
  • Підвищення міцності. Навіть тонкий шар ППУ надає додаткову жорсткість всій конструкції;
  • Поліпшення показників пожежної безпеки. ППУ входить у категорію важкогорючих
    матеріалів: ступінь займистості - В1. Пінополіуретан горітиме тільки в тому місці, куди піднести полум'я. На випробуваннях відразу після того, як прибирали факел, ППУ гаснув і не підтримував горіння тлінням.
    Докладніше про технологію напилення ППУ для каркасно-щитового будинку ви можете дізнатися у кваліфікованих фахівців нашої компанії. Оператори проходили стажування в Європі, де метод використання пінополіуретану в якості утеплювача давно зарекомендував себе як найефективніший і вважається найбільш затребуваним в будівельній сфері.

Теплоізоляція дерев'янного будинку збудованого за каркасною технологією чи у зруб, це основна будівельна операція, оскільки без надійної герметизації, утеплення і звукоізоляції в такому будинку неможливо буде комфортно проживати, а рахунки за енергоносії на отоплення чи кондиціонування будуть астрономічними.
У світі широко застосовується технологія будівництва деревянних домів саме з теплоізоляцією пінополіуретаном, переважно застосовують відкрито-пористий еластичний ППУ
що має високі експлуатаційні характеристики, паропроникність, відмінні теплоізоляційні і звукопоглинаючі якості, і звісно найвищий рівень екологічності.
Унікальні характеристики Пінополіуретану забезпечує якісна сировина з ЄС та високотехнологічне обладнання високого тиску, які разом з дотриманням технології і створюють висококласний утеплювач з кращим співвідношенням
ціна-якість. А саме:

  • Паропроникність. Для відсутності накопичення надлишкової вологи в дерев'яних конструкціях, утеплювач має бути паропроникним, інакше, можливий негативний вплив вологи на дерево, пліснява, цвіль чи гниття. Паропроникність відкрито-пористого пінополіуретану, що рекомендовано, саме для утеплення дерев'яних конструкцій стін, стелі, даху, підлоги будинку з дерева, складає 25%, цього достатньо, щоб дерево "дихало", і такий дім прослужив своїм власникам не один десяток років.
  • Герметичність. В кожному деревянному будинку, є безліч щілин, стиків, примикань різних поверхонь, до різних конструкцій, - особливо при монтажі комунікацій, отоплення, електропостання, каналізації чи водопостачання, на стиках у кутах, між дерев'янними елементами чи між стелею і стінами. Саме після монтажу комунікацій рекомендовано теплоізоляцію пінополіуретаном, який професійно заповнить всі щілини і надійно герметизує, каркасний дерев'яний будинок чи зруб. При цьому додаткова економія завдяки герметичності складе ще 20% тепла.
  • Еластичність. Дерево в залежності від рівня професійності його обробки має різу вологість, і з часом всеодно всихається, з'являються щілини тріщини як в деревяних елементах будинку так і в конструкції вцілому. Пінополіуретан має здатність не тільки повторити конфігурацію будь-якої поверхні чи конструкції, але і розтягуватися чи стискатися разом з нею, без втрати форми і теплоізоляційних характеристик. Застосування стандартних утеплювачів не дозволяє їм зберегти початкову конфігурацію, десь вони зсідаються, деформуються чи відшаровуються.
  • Шумоізоляція. Додатковим бонусом від теплоізоляції піною зрубу чи дерев'янного каркасного дому є відмінна шумоізоляція, жоден інший утеплювач немає таких побічних дій. Такий подарунок допоможе власникам такого дому, зберегти тишу і спокій, від галасливих сусідів, домашніх тварин, вітру, дощу ітд.
  • Екологічність. Оскільки утеплювач в дерев'янному домі є одним з основних матеріалів, а саме дерево вибрано замовниками через його найвищі екологічні стандарти, то і теплоізолятор має бути екологічним. Пінополіуретан виготовлений на водній основі з додаванням природніх олійних елементів касторової, рапсової олії чи соєвих бобів. З пінополіуретану виготовляють всі поролони, на яких ми спимо, в побутовому холодильнику теж ППУ, екологічні сертифікати ЄС підтверджують допуски ППУ до харчових продуктів.
  • Довговічність. Оскільки будинок має термін експлуатації 25-50 років, то щоб уникнути його ремонту одразу після будівництва (мінвату, наприклад, міняти треба вже через 10-15 років), треба застосувати якісні довговічні будівельні і теплоізоляційні матеріали. Термін експлуатації піни ППУ складає більше 50 років, тому до питання утеплення, власники деревяних будинків утеплених піною повертатися не будуть.

На Пінополіуретан надається гарантія 25 років, всі сертифікати ЄС і України в наявності.
Ми вже утеплили кілька сотень каркасних, купольних, дерев'янних будинків і зрубів по всій території України методом напилення та заливки Пінополіуретану, всі замовники задоволені.

Утепліть 1 раз і добре, - Пінополіуретаном.

Утеплення, герметизація, шумоізоляція каркасника піною ППУ
Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...

Особливості утеплення

КАРКАСНОГО будинку піною ППУ

Що потрібно для дотримання ТЕХНОЛОГІЇ будівництва комфортного дому? Що Ви отримаєте після утеплення каркасника Пінополіуретаном, - Чому таке рішення краще?

 Він прямо впливає на якість проживання в будинку, на зручність та здоров’я його мешканців. Для комфорту в домі має бути: Тепло. Тихо. Чисте повітря. Щоб цього досягнути треба якісно виконати теплоізоляцію і герметизацію каркасного будинку.

Екологічність відіграє основну роль для комфортного проживання, довгі роки, – для цього всі будівельні і теплоізоляційні матеріали мають бути екологічними на протязі всього терміну експлуатації дому. ППУ піна екологічна сертифікати ЄС та довговічна гарантія 25 років.

Відсутність протягів та герметичність несучих конструкцій каркасного модульного дерев’яного будинку забезпечить сталу температуру та вологість незалежно від погодних умов за межами на вулиці, жодні інші утеплювачі, що мають стики, нещільно прилягають до примикань, не можуть забезпечити потрібний комфорт. Після утеплення піною ні задування, – ні промерзання, ні проникнення шуму – НЕМОЖЛИВЕ.

Шум що проникає від проїзджаючих автомобілів сусідів, вітру, дощу, тварин, птахів, – помітно знижує комфорт проживання в каркасному домі. Еластичний пінополіуретан володіє видатними властивостями по поглинанню шуму, саме за допомогою ППУ виконана шумоізоляція студій звукозапису.

Як підготувати поверхню?

Дерево. Деревяні конструкції не вимагають якоїсь специфічної підготовки, єдина вимога, це тверда суха, (не більше 30% вологості) деревина. Напилення пінополіуретану, провіодиться з однієї сторони, щоб не затримувати у деревині постійно змінюваний рівень вологи.

Є також матеріали до яких немає особливих вимог, щодо підготовки: плівки, дерево, листи шиферу, ОСБ та багато інших про які не вказано вище, можуть бути прийнятними на напилення на їх поверхні пінополіуретанової ізоляції.

Ціна утеплювача

від 12 € за 1 м.кв.

Оптимальне рішення для утеплення, звукоізоляції та герметизації мансардного даху вашого будинку. Рекомендована товщина від 10 см паропроникного пінополіуретану щільністю 15 кг/м.куб. Така товщина ППУ аналогічна товщині 25 см. мінеральної вати. Даний варіант утеплення 100% екологічний. Прослужить вам понад 50 років.

Що потрібно для виконання робіт?

Під'їзд і стоянка

Важливо обсудити

можливість під'їзду до об'єкту і стоянки - чи є вузькі вулиці, повороти, шлагбауми чи обмежувачі висоти, круті схили, нахилені на дорогу дерева ітд

380 чи 220 вольт.

Електроживлення

Для професійного обладнання Graco E-30 і GAMA 30H треба 380 вольт 12-16 кВт, або доставка і заправка нашого генератора 36кВт, який ми надаємо БЕЗКОШТОВНО

t не нижче + 10 С

Вимоги до поверхні

- суха, - без пилу, бруду, жиру поверхня, - температура не нижче +10 С

Домовленість сторін

По основних параметрах

Оформити замовлення: вид робіт, кількість кв метрів, домовитися про дату, місце, вартість виконання робіт, завдаток і тп

Приклади утеплення каркасних домів

Інші роботи

Утеплення інших споруд піною