Антикорозійний захист?

Антикорозійна обробка та антикорозійний захист.


Для будь-яких металоконструкцій (трубопроводів, інженерно-технічних і промислових об’єктів) антикорозійний захист – найбільш ефективний метод забезпечення безпеки і тривалого часу роботи конструкцій та споруд, а також ефективний спосіб забезпечення правильного функціонування цих об’єктів.

Корозія – ворог номер один усіх металевих конструкцій. Це природний процес, причинами якого є контакт матеріалу з певними речовинами з навколишнього середовища. Запобігти або уповільнити корозійні процеси можна за допомогою антикорозійного захисту. Впливу цього процесу, також піддається багато інших матеріалів, наприклад, бетон та інші неметали, які мають різний рівень хімічної стійкості. Значно збільшити термін служби інженерних будівель і помітно знизити витрати на ремонт здатна антикорозійна обробка металоконструкцій. При закладці фундаменту антикорозійній обробці приділяють особливу увагу і її виділяють в окремий технологічний процес.

Вибір матеріалу для антикорозійної обробки.

 

Вибираючи матеріал для антикорозійної обробки, враховується досить багато факторів. Серед них і умови, в яких працює обладнання, його стан, надійність, і міцність об’єкта. Від цього залежить термін служби матеріалів, спосіб їх нанесення на поверхню. Ось ряд властивостей, якими має володіти антикорозійне покриття:
     * Високий ступінь взаємодії з поверхнею
     * Хімічна стійкість.
     * Термостійкість.
     * Стійкість до факторів навколишнього середовища.
     * Стійкість до механічного впливу.

Лакофарбові антикорозійні матеріали мають ряд хороших властивостей: простота в нанесенні, низька ціна, варіанти вибору кольору, можливість обробляти складні об’єкти і конструкції з великими габаритами.

Хорошими показниками стійкістю до води, кислот та лугів володіють сучасні полімерні покриття, – це і поліуретанові мастики, і епоксидні покриття, і звичайно полімочевина.

За умовами експлуатації антикорозійні покриття умовно діляться на наступні типи:

     Атмосферостійкі – для відкритих майданчиків з найрізноманітнішими кліматичними умовами.
     Обмежено атмосферостійкі – для холодних приміщень або майданчиків під навісом.
     Консерваційні – для тимчасового захисту при транспортуванні або зберіганні
     Водостійкі – для експлуатації в морській або прісній воді, її випарах.
     Спеціальні – для використання в умовах опромінень, відкритого полум’я або глибокого холоду.
     Маслобензостійкі – для роботи з нафтопродуктами: гасом, мастилами, оліями, або бензином
     Хімічно стійкі – для роботи в середовищі зі всілякими хімічними реагентами як агресивні пари, розчини кислот або кислих солей, розчини основних солей або лугів.
     Термостійкі – для роботи в температурному режимі понад 60 градусів.
     Електроізолюючі – для роботи в електричних мережах, де можливі електричні розряди, струм.

                                                 Очищення оброблюваної металоконструкції.

Перед будь-якою антикорозійною обробкою поверхні, її обов’язково очищають. Гарантія високоякісної антикорозійного захисту – це правильна підготовка, в яку входить чистка іржі, що вже утворилася і фосфатування.

Види очищення залежать від декількох факторів: поточний стан об’єкта, зручність і необхідність застосування певного типу очищення:

  • Механічний(очищеннясталевою щіткою) – найбільш простий метод очищення. Може бути якручний,такімеханізований.Відрізняєтьсядешевизною.
  • Піскоструйнеабодробеструйнечищення- підходитьдлярізнихматеріалів, якісно чиститьвід іржі,нагару,окалин, нафтопродуктів, будь-яких іншихлакофарбових покриттів.
  • Хімічнийі термічний- складні, тривалі, і дорогі способи, що застосовуютьсявкрай рідко.

 

  • ВИДИ АНТИКОРОЗІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
  • поліуретанові комплекси
  • епоксидні системи
  • силікатні емалі
  • гібридна полімочевина
  • ароматична полімочевина
  • аліфатична полімочевина
Щоб зберегти комфорт і літом, і зимою, потрібно правильно розрахувати, товщину і щільність теплоізоляційного шару, - Якщо є потреба зверніться до наших технологів, вони розкажуть про всі особливості потрібні саме Вам.
Сергій Михайлович
Головний менеджер

Залишилися запитання? Дзвоніть сьогодні!

(068)077 55 05

Компоненти ППУ

Щоб дізнатися більше про властивості компонентів Пінополіуретану перейдіть на сторінку предстаника виробника в Україні чи на корпоративний сайт компанії Purinova Польща.

Як розрахувати товщину

Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...

Калькулятор вартості

Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....

Як замовити послугу

Як замовити послугу

Головні етапи співпраці - щоб прийняти рішення, і процес був зрозумілий, - перегляньте алгоритм співпраці...