Полімочевина - Polyurea
Полімочевина – сучасне ізоляційне покриття, що володіє цілим рядом унікальних властивостей, які змогли зробити цей матеріал найперспективнішим серед сьогоднішніх еластомерів. Вперше полімочевина була отримана фахівцями компанії Texaco Chemical в 1989 році і досить швидко стала завойовувати ринок ізоляційних матеріалів США, Канади, а потім і Західної Європи. В Україні полімочевина з’явилася порівняно недавно і лише в останні роки починає бути широко затребувана в якості гідроізоляційного, антикорозійного і захисного покриття з видатними властивостями.
Спрощено полімочевину можна уявити продуктом реакції поліефіру (поліолу, компонент А) і ізоціанату (компонент Б), що протікає при їх змішуванні в спеціальному обладнанні під тиском 150-250 атмосфер і при температурі 60-80С. Такі умови необхідні для отримання якісної полімочевини і можуть бути дотримані лише за умови використання професійного напилювального обладнання високого тиску, наприклад обладнання фірми Graco чи Gama. Напилення полімочевини – складний процес, який під силу лише справжнім професіоналам.
Так що ж виділяє полімочевину із загального ряду гідроізоляційних і захисних покриттів? Це найвищі експлуатаційні властивості серед гідроізоляційних покриттів, найвища технологічність процесу отримання гідроізоляції методом напилення полімочевини і найкраще співвідношення ціна/якість при розгляді всього терміну служби понад 50 років.
- Властивості покриттів з полімочевини:
- висока твердість, гнучкість і еластичність
- висока міцність на розрив
- покриття з полімочевини мають відмінний опір до стирання
- термін служби покриття з полімочевини - 50 років
- висока міцність при розтягуванні і стисненні
- дуже низька паропроникність
- • біологічна і хімічна стійкість, пожежобезпечність.
- ПЕРЕВАГИ ПОЛІМОЧЕВИНИ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ
- швидка швидкість затвердіння (починаючи від кількох секунд)
- чудова адгезія до більшості будівельних матеріалів
- невисока залежність від умов нанесення – температури, вологості поверхні і повітря
- можливість вибору кольору полімочевини в необхідний колір, декоративні властивості
- велика швидкість процесу напилення полімочевини дозволяє наносити до 500 м2 покриття за зміну
Такі особливості, а зокрема висока швидкість реакції утворення полімочевини, дозволяють застосовувати її в умовах високої вологості, а також на холодні матеріали основи – бетону, сталі. Також така властивість полімочевини робить її поза конкуренцією там, де потрібна висока швидкість нанесення і введення в експлуатацію – суднобудування, ремонт гідроізоляції покрівель, захист трубопроводів, в тому числі використовуваних в хімічній і нафтовій промисловості. Так, нафтопровід, що потребує захисту, може бути покритий полімочевиною безпосередньо на місці монтажу, а при необхідності закопаний у землю відразу після нанесення такого покриття.
- ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІМОЧЕВИНИ
- гідроізоляція плоских і скатних покрівель;
- гідроізоляція підлоги і стін басейнів, чаш штучних водойм;
- захисні покриття на трубопроводах, у тому числі в хімічній і нафтовій промисловості;
- гідроізоляція фундаментів, фундаментних подушок чи свайних полів
- захист устаткування від абразивного зносу;
- захист портових споруд, причалів, доків, захист корпусів кораблів;
- захисне покриття на підлогах і стінах приміщень з підвищеною вологістю (виробничі цехи, склади);
- антикорозійні покриття по металу - захист опор, мостів, ємностей, свай і т.п.;
- захист теплоізоляційних покриттів, у тому числі напилюваного пінополіуретану на покрівлях.
Покриття з полімочевини зберігає свої фізичні властивості протягом усього терміну експлуатації, навіть перебуваючи в контакті з агресивними середовищами – нафтопродукти, луги, розбавлені кислоти і різні розчинники не впливають на структуру полімочевини. Полімочевині покриття, отримані з аліфатичних предполімерів ізоціанату, зберігають свій колір під дією атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання. Полімочевини, отримані на ароматичній основі, під впливом сонячного світла втрачають блиск, вицвітають, при цьому не відбувається структурних змін покриття, не погіршуються фізичні властивості.
Для захисту об’єктів, де великі вимоги до сталості зовнішнього декоративного виду покриття з полімочевини (басейни, покрівлі), слід застосовувати аліфатичну полімочевину, там де таких жорстких вимог немає, допускається вицвітання з часом застосовують ароматичні чи гібридні полімочевини, адже таке вицвітання не веде до погіршення експлуатаційних характеристик напиленої полімочевини.
Важливою властивістю полімочевини є її здатність до самозгасання, що дозволяє віднести покриття з полімочевини до пожежобезпечних покриттів. Зразок полімочевини, підданий впливу вогню, протягом 30-40 секунд не підтримує поширення вогню і самозатухає.
При всіх своїх плюсах і уявній простоті нанесення, напилення полімочевини – дуже складний процес, висуваючи високі вимоги до рівня виконавців. Особливі вимоги також пред’являються і до підготовки поверхні під полімочевину, найменше недотримання технології підготовки основи може привести до утворення мікропор або навіть відшарування покриття від основи.
Наша компанія вже тривалий час займається роботами з напилювання полімочевини на об’єктах різної складності та обсягу. Ми відповімо на всі Ваші запитання з гідроізоляції полімочевиною.
Ми виконуємо повний спектр робіт з нанесення покриттів з полімочевини методом напилення з використанням найсучаснішого професійного обладнання фірми Graco, ґрунтування поверхні інші ізоляційні роботи. Для оцінки вартості робіт з напилювання полімочевиною Ви можете отримати консультацію безкоштовно.
Гарантія на полімочениу – не менше 15 років!
Останні публікації
Категорії
Залишилися запитання? Дзвоніть сьогодні!
(068)077 55 05
Компоненти ППУ
Щоб дізнатися більше про властивості компонентів Пінополіуретану перейдіть на сторінку предстаника виробника в Україні чи на корпоративний сайт компанії Purinova Польща.
Щоб визначити вартість утеплення, треба розрахувати товщину теплоізоляційного шару, вона залежить від: конструктиву...
Ввведіть дані вашого об'єкту та Ваших побажань, дізнайтеся орієнтовну вартість утеплення з роботою та матеріалами для....